CHELEBI JEWELLERY STUDIO

CHELEBI markasının kurucusu ve kreatif direktörü Erkan Çelebi’nin mücevher serüveni ilk olarak Ankara’da 1998 yılında kurduğu “La Marca” ile başlamıştır. Bu markayla kısa süre içerisinde birçok ürün ve koleksiyon çıkarıp mücevher kullanıcılarıyla buluşturmuştur. 

İlerleyen yıllarda başka firmalarla da ortak koleksiyonlar çıkarıp sektördeki bilinirliğini arttırmıştır. Çıkartmış olduğu bu koleksiyonlar kendi içerisinde evrilerek bugünkü halini almış ve 2007’de CHELEBI çatısı altında toplanmıştır. Ürün kalitesi ve farklılık yaratan tasarımlarıyla mücevher sevenlerin dikkatlerini üzerinde toplamıştır.

CHELEBI; mücevherlerini, tasarımından başlayıp, son haline gelene kadar kendi bünyesinde ve kontrolünde üretmekte olup, önemli bir bölümünü el işçiliğiyle tamamlamaktadır. CHELEBI’nin sadece klasik kuyumculuk teknikleri ile (tamamen el işçiliği) ürettiği bir çok koleksiyonu bulunmaktadır.

Mücevherlerin hayalle başlayan yolculuğu, yetenekli tasarımcıların ve işinin ehli mücevher ustalarının heyecan ve özenle devam eden çalışmalarıyla, mükemmelliğe ulaştırılır. Şirketimiz, dünyadaki gelişmeleri takip ederek kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir bakış açısına sahiptir.

CHELEBI; müşterilerine yıllar boyu keyifle kullanabilecekleri, farklılık yaratan mücevherler üretmeye ilk günkü heyecanı ile devam etmektedir.